Rex Cup 2007, 18-25 lutego 2017

Przez dwa ostatnie weekendy lutego uczniowie SP 64, którzy są piłkarzami rocznika 2007 rozgrywali zawody 27. Halowego Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych.

Na Turniej powołanie otrzymali :
Biskup Mateusz, Gołyźniak Staś, Hellwing Alan, Iwański Bartek, Kozera Tomek, Maciaszek Jakub, Mazurek Nikodem, Pluciński Marek, Socha Jakub, Syposz Tobiasz

W Turnieju wzięło udział 12 zespołów. Wysokie umiejętności, jakie prezentowali zawodnicy Turnieju dostarczały kibicom wielu wrażeń. 11 rozegranych meczów, 10 strzelonych bramek i zadowolenie trenera z postawy naszych chłopców – tak można w skrócie podsumować występ naszej drużyny.  Ten Turniej był dla zawodników kolejną szansą na dalsze kształtowanie poznanych umiejętności. Postawione przed chłopcami cele: doskonalenie gry podaniami oraz gry obronnej, zostały zrealizowane na dobrym poziomie. Zarówno sztab trenerski, jak i zawodnicy mają dużo pokory i świadomość ogromu pracy, jaka przed nimi stoi. Niemniej oddać należy chłopcom to, że w każdym turniejowym meczu zostawiają na boisku sporo ambicji i zdrowia. Drużyna jest świadoma faktu, że lepszy wynik był w ich zasięgu. Z pewnością w kolejnym turnieju, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę, staniemy do walki głodni zwycięstw i pokazania się z jak najlepszej strony.

Gratulujemy naszym klubowym kolegom ze szkoły SP 51: Stasiowi Koralewskiemu oraz Mikołajowi Czaplińskiemu obrony tytułu, a dodatkowo Mikołajowi indywidualnego wyróżnienia Najlepszego Bramkarza Turnieju !


 

Szukaj
Partnerzy
Uczniowski Klub Sportowy Orlik Poznań
os. Orła Białego 120
61-251 Poznań


phoen731 640 155
mailm.truszynski@orlikpoznan.pl