Polonia Cup 2008, 12.02.2017

Dnia 12.02.2017 r. rocznik 2008 udał się na turniej Polonia CUP do Środy Wielkopolskiej. W kadrze na turniej znaleźli się zawodnicy: Jaś Bojkowski, Piotr Pogorzelski, Michał Ochmański, Daniel Nowak, Adam Szrejter, Oliwier Wicher, Kuba Krzyżaniak, Bartek Chmiel, Kamil Kałek, Aleksander Eliszewski.

W pierwszej rundzie trafiliśmy do grupy z drużynami:
Polonia Środa Wlkp niebiescy, Warta Śrem, Rokita Rokietnica.
Pierwszy mecz rozegraliśmy z Rokietnicą, niestety ulegliśmy 0:2. Kolejny mecz w grupie niestety również przegraliśmy 0:3 z Wartą Śrem. Chłopcy podłamani dwiema porażkami postawili trudne warunki w ostatnim meczu grupowym przeciwko gospodarzom. Mecz zakończył się wynikiem 1:1 co spowodowało awans zespołu do Ligi Europy. W kolejnej fazie grupowej spotkaliśmy się z Wartą Śrem, Kotwicą Kórnik oraz Unią Swarzędz. Mecz z Wartą Śrem chłopcy potraktowali z większym zaangażowaniem jednak z brakiem szczęścia przy bramce rywala. Mecz zakończył się wynikiem 0:0.
Kolejnym rywalem w Lidze Europy była Kotwica Kórnik. Mecz rozpoczął się od straty bramki. Zaangażowanie i chęć zdobycia bramek było ogromne. Dwiema znakomitymi akcjami indywidualnymi popisał się Kamil Kałek kończąc bramkami. Ostatecznie wygraliśmy 3:1 i odnieśliśmy pierwsze zwycięstwo w turnieju. Ostatnim rywalem w grupie była Unia Swarzędz, której ulegliśmy 0:3 kończąc fazę Ligi Europy na 3 miejscu. Nowe doświadczenie i kolejny turniej za nami. Wyciągamy wnioski i pracujemy dalej. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli dopingować Orlika i zapraszamy na kolejne rozgrywki !

Galeria


Szukaj
Partnerzy
Uczniowski Klub Sportowy Orlik Poznań
os. Orła Białego 120
61-251 Poznań


phoen731 640 155
mailm.truszynski@orlikpoznan.pl