Polibuda Kids Cup 2009, 27.11.2016

PP_logo_jasneWczoraj odbył się inauguracyjny turniej Polibuda Kids Cup dla rocznika 2009. UKS Orlik Poznań wystawił w tej edycji dwie drużyny. Pierwszy zespół trafił do grupy A i mierzył się z zespołami Korony Zakrzewo, Stelli Luboń i Warty Poznań I. Drugi zespół grał w grupie C z UKS Talent Poznań, Akademią Futbolu Widzew i Wartą Poznań II.

Pierwszy mecz turnieju rozegrał pierwszy zespół Orlika, który przegrał 1:2 z Koroną Zakrzewo po bardzo słabym meczu. Drugi mecz to również pierwszy zespół i kolejna porażka ze Stellą Luboń 0-1. Po tym meczu Trener wstrząsnął zespołem w szatni i 3 mecz to wygrana z Wartą Poznań 4-0 😉

Orlik II pierwsze spotkanie rozegrał z UKS Talent i zremisował 0-0. Drugi mecz to zacięta rywalizacja z Wartą Poznań II i zwycięstwo 1-0. W trzecim meczu druga drużyna uległa nieznacznie Akademii Futbolu Widzew 1-0.

Zarówno Orlik I jak i Orlik II awansowały do ćwierćfinałów turnieju, Orlik I trafił na Akademię Futbolu Widzew, a Orlik II na Szkołę Futbolu Luboń. Niestety oba pojedynki zakończyły się porażkami 0-1 i przyszło nam rywalizować o miejsca 5-8. Orlik I ponownie zmierzył z Koroną Zakrzewo i tym razem wygrał 1-0. Orlik II trafił na zespół UKS Talent II i zwyciężył 3-2 po hattricku Mateusza Balcerkowskiego!!!
Dwa zwycięstwa w ostatnich meczach dały ostatecznie 5 miejsce
ex aequo obu ekipom z Orlika ! 

Turniej pokazał, że idziemy w dobrym kierunku i chłopcy ciągle się rozwijają. Trener Mikołaj i Bartek jednogłośnie uznali, iż najlepszym zawodnikiem w ich mniemaniu był Mateusz Balcerkowski.
Turniej wygrała Stella Luboń, drugie miejsce zajęła Akademia Futbolu Widzew, a na najniższym stopni podium uplasowała się Szkoła Futbolu Luboń.
Czekamy na kolejną edycję turnieju, którą odbędzie się już w styczniu !!

Orlik I: Igor Jankowski, Dawid Suchocki, Filip Majchrzak, Filip Michałowski, Filip Karczyński, Antek Jóźwik, Franek Gola, Kacper Michałowski, Ryszard Ossowski, Józek Ławrynowicz

Orlik II: Tomek Wachowiak, Oskar Krzyżostaniak, Patryk Frankowski, Kuba Krzeszkiewicz, Michał Nowacki, Mateusz Balcerkowski, Franek Jarmuda, Alan Olszewski, Bruno i Aleksander Stryjak.

 

Szukaj
Partnerzy
Uczniowski Klub Sportowy Orlik Poznań
os. Orła Białego 120
61-251 Poznań


phoen731 640 155
mailm.truszynski@orlikpoznan.pl