Orlik E1: Lider Swarzędz 1:3 Orlik Poznań

 
Dnia 06.05 rozegraliśmy ostatni mecz w pierwszej rundzie. Tym razem udaliśmy się do Zalasewa by zagrać z Liderem Swarzędz. Mecz z przyczyn zdrowotnych musieli opuścić: Dawid Sak oraz Kajetan Janów.

Od pierwszych minut chłopcy grali odpowiedzialnie, cierpliwie budowali akcje. Na pierwszą bramkę czekaliśmy do 11 minuty kiedy Hubert Foremski wykorzystał bardzo dobre podanie ze środka była i skierował sprytnie piłkę do siatki rywali. Chłopcy chcieli więcej bramek, stwarzali sytuacje strzeleckie.

Kolejna bramka wpadła już w 14 minucie, dobry strzał z bocznego sektora oddał Piotr Ochmański ustalając wynik pierwszej połowy 0:2. Druga połowa zaczęła się od ataku gospodarzy. Próbowali grać szybciej jednak cały zespół pracował w defensywie bardzo dobrze. Przeciwnik na naszej połowie był bardzo blisko zawodników co sprawiało nam czasem problem z wyprowadzeniem. Rozgrywaliśmy piłkę od bramkarza cierpliwie czekając na wyprowadzenie prostopadłego podania do naszych napastników.


Pod koniec meczu gospodarze strzelają bramkę na 1:2, szybko odpowiadamy na bramkę, a dokładniej Piotr Ochmański, który oddaje znakomity strzał nie dając bramkarzowi żadnych szans ustalając wyniku spotkania 1:3.

Mecz od samego początku Orlik miał pod kontrolą, nieliczne akcje gospodarzy potrafiliśmy dobrze rozwiązać.
Za tydzień rozpoczynamy rundę rewanżową, a to oznacza, że kolejnym naszym rywalem będzie Kotwica Kórnik. Mecz odbędzie się w sobotę w Kórniku.
Szukaj
Partnerzy
Uczniowski Klub Sportowy Orlik Poznań
os. Orła Białego 120
61-251 Poznań


phoen731 640 155
mailm.truszynski@orlikpoznan.pl