Orlik E1: Kotwica Kórnik 3:2 Orlik Poznań

Dnia 13.05.2017 rozpoczęliśmy rundę rewanżową, na mecz udaliśmy się do Kórnika zagrać z miejscową Kotwicą, z którą w pierwszej rundzie na własnym boisku przegraliśmy 1:3.

Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków z naszej strony. Na samym początku mamy dwie znakomite sytuacje jednak brakuje nam szczęścia i niestety nie prowadzimy 0:1. Po kilku atakach z naszej strony drużynie z
Kórnika udaje się wyjść z akcją po której strzelają bramkę na 1:0.

Po stracie bramki chłopcy z większym zaangażowaniem zaczęli konstruować akcję i grać szybciej stwarzając sobie kolejne sytuacje, przy których brakuje nam skutecznej finalizacji. Pod koniec pierwszej połowy tracimy niestety kolejną bramkę. Tym razem indywidualną akcję w bocznym sektorze przeprowadza zawodnik z Kórnika, który podaje w pole karne, a tam zawodnik kończy akcję strzałem do bramki. Chłopcy grali jednak do końca, czego efektem była bramka Bruna Jankowskiego na 2:1.

Na drugą połowę wychodzimy z wiarą i zaangażowaniem chcąc gonić rywala i strzelać bramki. Niestety na początku drugiej połowy drużyna gospodarzy strzela nam bramkę na 3:1. Chłopcy z Orlika zaczynają grać szybciej, tworzymy groźne akcje kończąc strzałami w bramkę, jednak w kilku sytuacjach bardzo dobrze prezentował się bramkarz Kotwicy. Jeden strzał z dystansu Piotra Ochmańskiego ląduje na poprzeczce. Znakomite akcje indywidualne przeprowadza Kajetan Janów oraz Hubert Foremski. W samej końcówce meczu zdobywamy gola kontaktowego na 3:2 bo dobitce Bruna Jankowskiego. Zabrakło jednak kilku minut by dogonić rywala. Przegrywamy ostatecznie 3:2 z rywalem, który był w naszym zasięgu.

Wyciągamy wnioski i już przygotowujemy się do kolejnego meczu, który już za tydzień, a rywalem będzie Poznańska 13.