Orlik E1: Orlik Poznań 1:6 Mieszko I Gniezno

Weekend majowy, a temperatura w okolicach 10’C. Do tego naszym kolejnym rywalem była drużyna z Gniezna, Mieszko.
Lider naszej grupy.

W pierwszej połowie zagraliśmy bardzo dobre zawody, wynik końcowy nie oddaje przebiegu gry. Cierpliwe rozgrywaliśmy piłkę na własnej połowie przechodząc do rozwinięcia, w którym brakowało nam kreatywności i przyśpieszenia. Stwarzaliśmy sytuacje jednak brakowało szczęścia i zdecydowanego wykończenia.

Goście szybko objęli prowadzenie, druga bramka padła bezpośrednio z rzutu wolnego, było już 0:2. Chłopcy grali nadal konsekwentnie tak jak sobie założyliśmy. Dobrze rozegrany rzut rożny pomiędzy Szymonem i Komim przyniósł nam kontaktową bramkę. Goście próbując wychodzić z kontrami, zagrażali bramce, jednak dobrze spisywał się nasz etatowy bramkarz, Marcin Maleszka.


Na drugą połowę wyszliśmy w dobrych nastrojach, wierząc, że ten mecz jest pod naszą kontrolą. Niestety przy próbie wyprowadzenia piłki z własnej połowy przytrafiają się błędy techniczne, które doszczętnie wykorzystuje rywal. Tracąc bramkę na 1:3 chłopcy nadal próbują stwarzać sytuacje strzeleckie jednak uderzenia z dystansu są zbyt słabe i czytelne, żeby mogły zaskoczyć bramkarza gości. Powielające się błędy techniczne przynoszą niestety straty kolejnych bramek. Napastnicy rywali bardzo skuteczni, wykorzystują sytuacje ustalając wynik spotkania 1:6.

Zagraliśmy bardzo dobre zawody, jednak rywal wyglądał zdecydowanie  lepiej fizycznie. Szczególnie można było to zaobserwować w pojedynkach jeden na jeden. Wielkie brawa dla chłopców za zaangażowanie do samego końca. Wyciągamy wnioski, odpoczywamy w weekend majowy i czekamy na kolejny mecz. 6 maja udamy się do Swarzędza by zagrać z Liderem.

Orlik Poznań – Mieszko Gniezno 1:6 (1:2)

bramki: 0:1 (10’ ), 0:2 ( 15’), 1:2 (17’) Komisarek, 1:3 (32’), 1:4 (37’ ), 1:5 (38’), 1:6 (42′)


Szukaj
Partnerzy
Uczniowski Klub Sportowy Orlik Poznań
os. Orła Białego 120
61-251 Poznań


phoen731 640 155
mailm.truszynski@orlikpoznan.pl