4.09.2016, UKS Orlik Poznań 2:2 AKF Poznań

Pierwszy mecz bordowo-czarnych w lidze WZPN w kategorii Młodzika D1 zakończony. Niestety pomimo wielu klarownych sytuacji mecz zakończył się remisem 2:2. Bramki dla Orlika zdobywali w 23 minucie Bartek Otocki oraz w 45 minucie Jakub Zdzinicki. Bramki dla rywali padały w 21 i 59 minucie, szczególnie bolesna jest to ostatnia bramka, ponieważ padła na 30 sekund przed końcem meczu. Upragnione zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki, jednak rywal czujnie wykorzystał nasze błędy w obronie i skutecznie ukarał. W ostatnim kwadransie meczu mieliśmy 3 sytuacje „sam na sam”, jednak nie potrafiliśmy umieścić piłki w siatce.

Za tydzień czeka nas przerwa ze względu na fakt wycofania zespołu Unia II Swarzędz. Musimy dobrze wykorzystać ten czas, dopieszczając gorzej funkcjonujące elementy.