10.09.2016 – UKS Orlik Poznań 9:1 Kotwica II Kórnik !!!

10.09.2016 data, która rozpoczęła kolejny etap piłkarski w roczniku 2006, a mianowicie pierwszy mecz w oficjalnej lidze Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Po Lidze Koziołka przyszedł czas na nowe wyzwania.
Pierwszym rywalem gospodarzy Kotwica II Kórnik.
Do meczu zawodnicy podeszli mocno zmotywowani i chyba to było powodem niespokojnej gry w pierwszych minutach meczu. Od pierwszego gwizdka chłopcy chcieli prowadzić grę i nie dać rozpędzić się rywalom. Mocno skoncentrowani tworzyli szczelną defensywę kierowaną przez naszego bramkarza Marcina Maleszkę. W ofensywie brakowało jednak dokładności i skuteczności. Na pierwszą bramkę czekaliśmy do 12 minuty, kiedy to Daniel Komisarek sprytnie pokonał zasłoniętego bramkarza gości. Chłopcy po tej bramce wyraźnie poczuli większą swobodę gry. Kolejne bramki były kwestią czasu. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 5:0 i chłopcy schodzili do szatni z uśmiechem na twarzy.
Druga połowa to nadal kontrola meczu i utrzymywanie się przy piłce za co trzeba pochwalić chłopców. Kilka bardzo ładnych akcji zakończonych bramkami. Goście pokonali naszego bramkarza po strzale z rzutu wolnego przy stanie 5:0. Chłopcy jednak szybko zapomnieli o tej bramce i zafundowali za to kolejne 4 bramki i mecz zakończył się wynikiem 9:1.
Warto dodać, iż chłopcy mimo tak wysokiego wyniku do ostatniego gwizdka grali mocno skoncentrowani.
Widać było drużynę!

Kadra meczowa:
Marcin Maleszka
Patryk Krakowski
Kajetan Janów
Jankowski Bruno
Komisarek Daniel
Kornobis Hubert
Foremski Hubert
Łakomy Kacper
Sak Dawid
Płaczek Igor
Ochmański Piotr

Kolejny mecz rozegrany zostanie w niedzielę 18 września o godz. 11:00 w Zaniemyślu z tamtejszym Kłosem. Rywal jak do tej pory odniósł dwa zwycięstwa. Zapowiada się ciekawy mecz!


Relacja – Trener Marcin Łopusiński


GALERIA

Orlik Kotwica 1


Orlik Kotwica 5


Orlik Kotwica 1a


Orlik Kotwica


Orlik Kotwica a


Orlik Kotwica 4a


Orlik Kotwica 4


Orlik Kotwica 3


Orlik Kotwica 2


Szukaj
Partnerzy
Uczniowski Klub Sportowy Orlik Poznań
os. Orła Białego 120
61-251 Poznań


phoen731 640 155
mailm.truszynski@orlikpoznan.pl