30.10.2016 – Clescevia Kleszczewo – UKS Orlik Poznań – WZPN 2006

Dnia 30.10 rozegraliśmy kolejne spotkanie w Lidze WZPN. Przeciwnikiem Clescevia Kleszczewo. Rywal, z którym już w tym sezonie graliśmy, więc wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać.

Początek meczu bardzo nerwowy, sporo niedokładności i pomysłu na grę. Powodem tego był dobrze dysponowany rywal, który dobrze się bronił i ustawiał. Gospodarze strzelają bramkę na 1:0 w 5 min. Staramy się budować akcje jednak brakuje nam wykończenia. Udaje się wyrównać pod koniec pierwszej połowy. W ostatniej minucie meczu doskonałe podanie Piotra Ochmańskiego wykorzystuje w sytuacji sam na sam z bramkarzem Hubert Kornobis.

Na drugą połowę wychodzimy skupieni i głodni bramek. Kolejne sytuację wykorzystujemy i rozpędzamy się strzelając 3,4…. Gospodarze są wstanie strzelić nam jeszcze drugiego gola. Ostatecznie wygrywamy 8:2.

Ostatni mecz w rundzie jesiennej zagramy już w sobotę 5.11 z Avia Kamionki, z którą już w tym sezonie przegraliśmy na wyjeździe 6:3.