25.09.2016 – UKS Orlik Poznań – Olimp Poznań

W rozegranym wczoraj meczu ligowym, pokonaliśmy drużynę Olimpu Poznań 2:0.

Spotkanie rozpoczęliśmy od mocnego uderzenia, bowiem już w pierwszej minucie Marcel Stelmaszyk przepięknie uderzył z rzutu wolnego dając nam prowadzenie. Od pierwszego gwizdka sędziego gra była wyrównana, choć to my częściej staraliśmy się atakować. Efekfem naszej gry był drugi gol, choć w jego zdobyciu pomogli nam obrońcy rywali, których błąd przytomnie wykorzystał Wiktor Cierżniak. Do przerwy schodziliśmy więc z dwubramkowym prowadzeniem, co zawdzięczamy także fantastycznej obronie Dominika Pietrzaka w sytuacji sam na sam z napastnikiem gości.

W drugiej połowie zespół Olimpu starał się dopowadzić do zmiany rezultatu, lecz bardzo dobrze spisywaliśmy się w grze obronnej, nie dopuszczając przeciwników do wielu sytuacji bramkowych. Sami również kilkukrotnie zagroziliśmy bramce rywali, jednak zabrakło nam albo skuteczności, albo dokładności w ostatnim podaniu.

Podsumowując: było to najtrudniejsze z dotychczas rozegranych przez nas spotkań ligowych, więc tym bardziej cieszymy się, że zakończył się on naszym zwycięstwem. Dzięki wygranej zostaliśmy liderem naszej grupy, co miejmy nadzieję, nie ulegnie już zmianie 🙂

GRATULUJEMY !!!

Szukaj
Partnerzy
Uczniowski Klub Sportowy Orlik Poznań
os. Orła Białego 120
61-251 Poznań


phoen731 640 155
mailm.truszynski@orlikpoznan.pl